Ofisinize Prestij Katar...

bilgi@uzayofismobilya.com

Ahşap VİP Toplantı Masaları

Bu Kategoride 12 Ürün Bulundu

Ahşap Vip Toplantı Masaları

Ofislerin en önemli odalarından biri de toplantı odalarıdır. Bu odada potansiyel müşteriler ile toplantılar yapılır, şirket hakkında kararlar tartışılır, oylamalar, görüşmeler ve sunumlar yapılır. Toplantı odasındaki mobilyalar diğer ofis mobilyalarına nazaran daha şık, daha modern ve daha konforlu olmak zorundadır. Zira mobilyaların kalitesiz veya kötü olması şirket adına olumsuz bir imaj çizilecektir. Toplantı odalarında bulunan Ahşap Vip toplantı masaları ile çağın gereksinimlerine uyum sağlayabilirsiniz. Ahşap Vip toplantı masaları birinci kalite ahşap kullanılarak üretilmiştir. Bu masalar özel ve detaylı işçilik ile imal edilmektedir. İşçilik kalitesi yüksek olan bu masalar, tasarımları ile göz alıcı özelliğe sahiptir.

Ahşap Vip Toplantı Masalarının Özellikleri

Ahşap Vip toplantı masaları güçlü, klasik ve şık duruşuyla kullanıcılara sunulmaktadır. Ahşap Vip toplantı masalarında sadelik ön planda tutulmaktadır; bunun nedeni toplantı veya görüşme esnasında dikkat dağıtıcı bir unsurun bulunmaması ve kullanıcıların toplantıya odaklanmasını sağlamaktır. Ahşap Vip toplantı masalarında kullanılan ahşap malzeme birinci derece kaliteye sahiptir. Bu ahşap; çizilmeye, deformasyonlara ve darbelere karşı dayanıklıdır.

Ahşap Vip toplantı masaları tamamen cilalı olarak gönderilmektedir. Ahşap Vip toplantı masaları farklı derinlik, yükseklik, genişlik özelliklerine sahiptir. Kullanıcı bu masalarda otururken bacaklarını ve vücudunu istediği gibi konumlandırabilmektedir. Böylece kas ve kemiklerin ağrıması, vücudun karıncalanması gibi sağlık sorunlarının önüne geçilmeye çalışılır. Ahşap Vip toplantı masaları, potansiyel müşterilerinizin ve misafirlerinizin gözünde olumlu bir imaj çizmek için nemli bir bez ve temizleyici kimyasal ile kolayca temizlenebilmektedir. Bu özellik hem zaman ve emekten tasarruf sağlamanıza hem de toplantılarınızı hijyenik bir ortamda yapmanıza olanak sağlar. Ahşap Vip toplantı masaları oluşabilecek kazalara karşıt keskin köşeler yerine yuvarlatılmış yumuşak köşelere sahiptir.

Ahşap Vip Toplantı Masası ile Toplantılarınıza Değer Katın

Toplantılarınızı yaptığınız, görüşmelerinizi gerçekleştirdiğiniz, belki de şirketiniz adına en önemli anlaşmayı yaptığınız yer toplantı odalaradır. Ofisin en gözde yeri olmayı hak eden bu odada bulunan Ahşap Vip toplantı masaları; rahatlığı, şıklığı ve sadeliği bir araya getirerek toplantılarınızda olumlu imaj yaratmanıza fayda sağlayacaktır.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et