Ofisinize Prestij Katar...

bilgi@uzayofismobilya.com

Tabure

Bu Kategoride 3 Ürün Bulundu

Tabureler ile Pratiklik ve Şıklık Bir Arada

Ofislerden evlere kadar birçok farklı alanda kullanılan tabureler, farklı fiziksel özellikleri ile her metrekareden alana mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Katlanabilir sırt destekli veya minimal tasarıma sahip olan tabure modelleri birbirinden farklı renk ve kumaş seçenekleri ile her türlü alana uyum sağlar. Geniş bir kullanım alanına sahip olan tabureler dekorasyon çeşitliliği açısından da oldukça zengindir. Dar metrekareli alanlarda efektif çözümler sunan tabureler, ortamda bulunan diğer mobilyalar ile de mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Kol veya sırt bölümü bulunmayan, iskemle olarak ifade edilen b tabureler u ürünler günümüzde birçok farklı kullanım alanına sahiptir. Çeşitli modelleri sayesinde her türlü mekana kusursuz bir şekilde uyum sağlayan tabureler plastik, ahşap, metal destekli gibi birbirinden farklı materyaller ile desteklenerek 40 ile 100 santimetre arasında değişken boyutlara sahiptir.

Tabureler ile Hayat Daha Pratik

Ergonomik boyutları sayesinde her türlü alana mükemmel bir şekilde uyum sağlayan tabureler; bekleme salonları, iş yerleri, banyo ve mutfak gibi çok çeşitli kullanım alanlarına sahiptir. Mobilyalar için tamamlayıcı bir unsur olarak da tercih edilebilecek tabureler, pratikleri sayesinde her türlü alanda kendisine yer bulur. Dekorasyon çeşitleri elde etmek için birbirinden renkli ve farklı materyaller ile zenginleştirilen tabure çeşitleri arasından beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak modellere sahip olabilirsiniz. Fonksiyonellik ve pratikliği bir arada sunan bu ürünler dekoratif açıdan da oldukça avantajlıdır. Özellikle Amerikan tipi mutfaklarda değerlendirilebilen tabureler, bar sandalyesi olarak da değerlendirilebilir.

Yaşamı Renklendiren Eğlenceli Tabureler

Bahçe, balkon ve banyo gibi alanlarda da oldukça işlevsel çözümler sunan tabureler, pratik kullanım ve konfor imkânını tek bir çatı altında buluşturuyor. Sadece konfor için değil, boyunuzun yetişemediği alanlara uzanmak için de tercih edebileceğiniz pratik bir yardımcı olan tabure seçenekleri iş yerleri, bahçeler ve diğer mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Suya dayanıklı olmaları sayesinde uzun yıllar boyunca ilk günkü formunu koruyan ürünler dönebilir veya sabit fonksiyonlara sahip olabilir. Bu sayede siz de ihtiyaçlarınıza en uygun seçeneklere tek tıkla sahip olma fırsatı elde edersiniz.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et