Ofisinize Prestij Katar...

bilgi@uzayofismobilya.com

Bar Taburesi

Bu Kategoride 10 Ürün Bulundu

Bar Taburesi

Bar taburesi denildiğinde her ne kadar bar ortamlarını hatırlatsa da günümüzde bar taburesini kullanan birden fazla restoran ve gıda hizmeti veren kurum bulunmakta. Ofislerinde mutfak kısımlarında sıklıkla kullanılan bu tabureler ofisteki ciddi görünümü korurken bir yandan çalışanlara da geniş alanlar bırakmaktadır. Yemek aralarında ya da sabah kahvesi alırken çalışanlarınız rahatlıkla bar taburesi üzerinde sohbet edebilirler. Ofisin ciddi görünümünü bozmadan rahat, konforlu ve sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz. Çalışanlarınız motivasyonu için önemli olan bu bölüm sizlere oldukça fayda sağlayacaktır. Gelen misafirleriniz ise bu şık görünümden oldukça etkilenecektir. Çalışma grubunuzda ki insanlarla kıyaslandığında ofisiniz görünümünün prestijli olması için bu yenilikçi eşyalara sizlerde ofisinizde yer vermelisiniz.

Bar Taburesi Sağlamlığı

Ofislerimizin vaz geçilmezi olan bu eşyalar renkleri ve tarzları ile oldukça dikkat çekmektedir. Kısa vakit geçirmek için, kısa sohbetler için oldukça kullanışlı ve şık olan bu tabureler profesyonel ofislerin çoğu tarafından tercih edilmektedir. Bar taburesi çeşitleri ayak tasarımlarına göre değişiklik göstermektedir. En çok tercih edilen şekiller ise metal ayaklı tabureler. Sağlamlıkları ile tercih sebebi olan tabureler her türlü alanda kullanıldığı gibi plastik ayaklı taburelerden farkı darbelere karşı daha dayanıklı olmasıdır. Çatlama ve kırılma gibi sorunlar olmazken sert darbelerde bükülebilirler. Metal ayaklı taburelerin tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise temizlenmesinin kolay olmasıdır. Basit bir temizleyici ile bütün yük ortadan kalkmaktadır.

Bar Taburesi Çeşitleri

Bar taburesi ayarlanabilir ve ayarlanamayan olarak iki şekilde satışa sunulmaktadır. Ayarlanabilir fiyat olarak biraz daha fazla olduğundan bazı şirketler ofisleri için bu tabureleri tercih etmektedir. Ancak bu küçük taburelerin bel desteği bulunmamaktadır. Biraz daha pahalı olan ayarlanabilir bar tabureleri ise küçük bel destekleri ile olası düşme kazalarının önüne geçmektedir. Bar taburesi ayrıca ince metal ayaklar ve flanş ayaklar olarak da ikiye ayrılmış durumdadır. Yuvarlak demir tabanlı olan flanş ayaklı tabureler şık görünümleri ile ofisinizde mükemmel bir görünüm oluşturacaktır. Profesyonelliğe önem veren ofisler genel olarak bu flanş ayaklı deri kumaşlı tabureleri tercih etmektedir. Dilediğiniz tarzlarda kumaşlar ile ofisinize yeni ve şık bir görüntü katabilirsiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et