Ofisinize Prestij Katar...

bilgi@uzayofismobilya.com

Arkalıklı Tabure

Bu Kategoride 2 Ürün Bulundu

Arkalıklı Tabure

Arkalıklı tabure, ofis içerisinde rahatlıkla sırtınızı yaslayabileceğiniz bir tabure çeşididir. Tabureler kullanım alanlarına göre farklı ofis bölümlerinde tercih edilmektedir. Arkalıklı tabure genellikle çalışma masaları ve çalışma alanlarında tercih edilmektedir. Rahatça yaslanarak kolaylıkla çalışma ortamı sağlayacağınız bu taburelerin maliyetleri ise oldukça uygundur. Ofisler tarafından tercih edilen bu ürün sizler ve çalışanlarınız için güzel ve şık ofis ortamı sağlamakla kalmayacak toplantılarınızda misafirlerinize karşı da kaliteli ve profesyonel bir iş sunduğunuzun nişanesi olacaktır. Büyük ve profesyonel şirketler ofis ortamlarına oldukça özen göstermektedir. Verdiğiniz izlenim hem sizinle çalışmak isteyen personeller hem de çalışma grubunuzdaki insanlarla iletişiminizde ilk izlenim açısından oldukça büyük bir rol oynamaktadır.

Arkalıklı Tabure Özellikleri

Genellikle puf kullanarak metal plaka üstüne döşenen ve kalitesiyle kullanan insanlara konfor sağlayan bu tabure çeşidi ayrıca yaslanabileceğiniz arkalığı ile sizlere konforlu çalışma saatleri sunmaktadır. Arkalıklı tabure diğer taburelerden konfor olarak bir tık daha üstündür. Uzun süreli çalışma alanlarında gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz gibi ofis çalışanlarınızda bu taburelerden memnun kalacaktır. Bilgisayar başında zaman geçirirken belinizin ağrımaması için tasarlanan bu tabureler konforlu olduğu kadar hesaplıdır. Dilediğiniz renk seçenekleri ile ofisinizin tasarımını eski görünümden kurtarıp yenilikçi ve şık bir tasarımla değiştirmek isterseniz sizler için oluşturulan bu güzel tabureleri gözden geçirmelisiniz. Hem cebinizi hem de rahatınızı düşünen arkalıklı tabure şirketiniz için tam bir ofis ortamı yaratacaktır.

Arkalıklı Tabure Avantajları

Arkalıklı tabure, sırtınızı yaslayabileceğiniz gibi tekerlekleri sayesinde ise dilediğiniz alana kolayca taşınabilir. Küçük yapısı ile de diğer taburelerden ayrılarak istediğiniz alana kolayca sığabilecektir. Taburenin yüksekliği ayarlanabildiği gibi ayaklarınızı koymanız içinde sağlam metal bir ayaklık eklenmiştir. Bu sayede gün içerisinde ofisdeki çalışmalarınızı kolaylıkla halledebilir, eklem ağrılarınız olmadan rahat bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz. Metal iskeletten yapılan arkalıklı tabure, bozulma ve kırılma gibi durumlarda kolayca tamir edilebilmektedir. Bir ofis için en önemli kriterlerden birisi ne kadar uyumlu ve şık gözüktüğüdür. Şirketiniz için oldukça hesaplı ve avantajlı, her insana özel ayarlanabilen bu tabureler diğer taburelerden daha fazla tercih edilmektedir.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et