Ofisinize Prestij Katar...

bilgi@uzayofismobilya.com

Duvar Aksesuarları

Bu Kategoride 5 Ürün Bulundu

Duvar Aksesuarları

Evimizin her zaman şık gözükmesini isteriz ve bunun için uğraşırız. Büyük mobilya takımları, perdeler, masa takımları… Evimize farklı bir hava katmak istediğimizde ise bunları değiştirmek bizi hem ekonomik olarak kötü etkileyeceğinden hem de fazla zor olacağından tercih etmeyiz ve mutsuz şekilde oturmaya devam ederiz. Artık günümüzde sadece mobilya takımı, halı ve perde seçmekten çok daha farklı seçenekler sayesinde evimizi şık ve güzel gösterebiliriz. Duvar aksesuarları sayesinde evimize kolaylıkla farklı bir hava katabilir ve istediğimiz gibi değişiklikler yapabiliriz. Duvar aksesuarları gerek taşınması gerek maliyeti açısından bizi zorlamaz ve bize kolaylık sağlar. Duvar aksesuarları günümüzde genç, yaşlı herkes tarafından tercih edilmektedir.

Duvar Aksesuarları Nelerdir?

Eskiden duvar aksesuarı denilince akla gelen sadece tablolar olurdu. Günümüzde ise duvar aksesuarları arasında duvar panosu, çiçeklik, dünya haritası, cümle şeklinde tablolar ve bunların alternatifleri gelir. Bu alternatifler sayesinde evinize istediğiniz retro, modern, minimalist gibi tarzları evinize kolayca katabilirsiniz. Son zamanlarda en çok tercih edilen duvar aksesuarları ise çok parçalı panolardır ve bunlar ikili üçlü olacak şeklinde set halinde satılır. Çok parçalı panolar gerek rahat kullanımı gerekse çok fazla alternatif çeşidi bulunması yönüyle herkes tarafından tercih edilmektedir. En çok tercih edilen çok parçalı pano tarzı ise dünya haritalı olandır. Salonda, çalışma odasında veya evinizin diğer bölümlerinde kullanabileceğiniz harita panolar sayesinde evinize çok daha farklı ve şık bir hava katabilirsiniz.

Metal Duvar Aksesuarları

Metal malzemeden oluşmuş ürünler de duvar aksesuarları arasında popüler olan ürünler arasındadır. Metalden yapılmış olması kolay taşınma sağlar. Ürünler de ise genellikle mat siyah elektrostatik boya kullanılır ve üstüne vernik geçilerek sağlamlık artırılır. Bu sayede daha şık bir görünüm kazanması amaçlanmıştır. En çok tercih edilen metal duvar aksesuarları arasında kuş figürleri vardır. Küçük, orta, büyük boy kuşlar; ikili üçlü dal üzerinde duran kuşlar çokça tercih edilmektedir. Bir diğer popüler olan metal duvar aksesuarı ise değişik yazı biçimleriyle yazılan sözlerdir.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et