Ofisinize Prestij Katar...

bilgi@uzayofismobilya.com

Ahşap Bekleme Koltukları

Bu Kategoride 4 Ürün Bulundu

Ahşap Bekleme Koltukları

Ofislerde, bürolarda, bekleme odalarında, lobilerde, resepsiyon alanlarında, karşılama alanlarında, toplantı odalarında, otellerde, hastanelerde, evlerde ve diğer ortamlarda kullanılan ahşap bekleme koltukları; şık ve naif tasarımları ile yıldız gibi parlamakta ve bulunduğu ortamda dikkatleri üzerine çekmektedir. Birinci kalite ahşaptan üretilen ahşap bekleme koltukları ile uzun süren beklemeler dahi keyifli bir hal almaktadır.

Ahşap Bekleme Koltuklarının Özellikleri

Ahşap bekleme koltukları, birinci kalite ahşaptan üretilmektedir. Bu koltukların oturma alanları uzun süreli oturumlarda ağrı yapmayacak şekilde tasarlanmış, yumuşak ve içe kıvrımlıdır. Oturma alanında birinci sınıf poliüretan sünger kullanılmıştır. Ahşap kolları bulunan bu koltukların ayak kısımları isteğe göre ahşap veya boyalı u ayak olarak düzenlenebilmektedir. Kaplaması birinci kalitede suni deri ile yapılan ahşap bekleme koltukları; terlemeyen ve nefes alan yapısı ile kullanıcıların beklerken daralmasının önüne geçilir. Ayrıca ekstra fiyat farkı ödeyerek suni deriyi hakiki deri olarak da değiştirebilirsiniz. Ahşap bekleme koltukları, easy clean özelliklidir. Bu özellik; kolay temizlenebilir yapıda olan mobilyalara verilmektedir. Ahşap bekleme koltuklarını nemli bir bez ve eser miktarda deterjan ile kolayca temizleyebilirsiniz. Ergonomik sırt destekleri ile uzun süreli oturmalarda oluşabilecek boyun, bel ve omuz rahatsızlıkları engellenmektedir. Ayak kısımları, zeminde oluşabilecek herhangi bir deformasyonun, hasarın veya izin önüne geçmek için özel olarak üretilmiştir. Ahşap bekleme koltukları basit kurulum, hızlı temizlik ve kolay kullanım ilkelerine tamamen uymaktadır. 24 ay garantisi bulunan bu koltuklar demonte olarak gönderilmesine rağmen çok kolay bir şekilde kurulmakta ve bulunduğu ortamda dikkatleri üzerine çekmektedir.

Ahşap Bekleme Koltukları ile Sıkıcı Beklemelere Son

Ofislerde, otellerde, hastanelerde ve diğer alanlarda oluşabilecek aksaklıklar bekleme sürenizi uzatabilir. Ahşap bekleme koltukları, kullanıcının bekleme esnasında olabildiğince rahat kalmasına kapı açmaktadır. Bu koltuklar özel mimari tasarımı ve ince işçilik üretimi ile bulundukları ortamın ergonomisini yükseltmektedirler.Bazı ahşap bekleme koltuklarında bulunan konum koruyuculu mekanizma sistemi ile kullanıcı koltuğu serbest bir şekilde sağa veya sola yatırabilmektedir. Eğer siz de ziyaretçilerinizin bekleme esnasında kaliteli bir deneyim yaşamasını istiyorsanız ahşap bekleme koltuklarını tercih edebilirsiniz.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et