Ofisinize Prestij Katar...

Metal Puflar

Bu Kategoride 2 Ürün Bulundu

Metal Puflar

Metal puflar ofis içerisinde tercih edebileceğiniz konforlu ve dayanıklı ürünlerdir. Metal materyal ile desteklenmiş tasarımlar kullanan metal puflar ofisinize farklı bir hava katabilir. Konfor açısından size oldukça hoş bir deneyim yaşatacak olan puflar farklı renk ve tasarımlar ile dikkat çekiyor. Ofisinizin içerisinde kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış olan puflar oldukça işlevsel ve konforlu bir yapıya sahip. Puflar kompakt tasarımları sayesinde dar ofisler içerisinde kullanıma oldukça uygun. Eğer yeterli alana sahip olmayan bir ofisiniz var ise içerisinde pufları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu sayede alandan tasarruf ederken oldukça konforlu ürünlere de sahip olabilirsiniz.

Metal Puflar ve Tasarımları

Metal puflar genel olarak modern tasarımları içermektedir. Fazla model içermeyen metal puflar genel olarak sade ve kompakt şekilde üretilmektedir. Ufak tasarımları sayesinde dar ofisler için oldukça işlevsel şekilde kullanılabilir. Aynı zaman da ufak yapılarına rağmen oldukça konforlu bir yapısı vardır. Ofis mobilyalarınızın yanında tamamlayıcı bir ürün olarak kullanabileceğiniz metal puflar farklı renk ve tasarımlar ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Puflar üretilirken ise 1.kalite döşeme kumaşları tercih edilmektedir. Ofisinizin prestiji ve imajı için müşterilerinizin açısından en önemli konu ilk izlenimdir. Ofisinize adım atmaz doğal olarak etrafı inceleyeceklerdir. Sizlerde yaptığınız doğru eşya tercihleri ile onları güven veren özgüvenli bir tasarım çizgisini yakalamalısınız.

Metal Puflar ve Avantajları

Metal puflar ayak kısımlarındaki tekerlekler ile istenen her alana kolayca hareket ettire bilindikleri için genellikle çok sevilen bir ofis eşyasıdır. Döşeme kalitesi ile de oldukça konforlu ve rahat bir pozisyonda oturmanıza olanak sağlamaktadır. Nemli bezler ve az miktarda deterjan ile kolayca temizlenebilmektedir. Ayakları ise metalden üretildiği için uzun süreler boyunca hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Ürünümüzün garantisi ise 2 senedir. Aldıktan sonra yapım aşamasından kaynaklanan bir hata ile karşı karşıya gelirseniz hemen şirketimize ulaşabilirsiniz. Metal puflarda kullanılan her malzeme kaliteli olmalıdır. Bu yüzden özenle ürettiğimiz metal pufları gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Oldukça geniş döşemesi ve koyu renkleri ile metal puflar ofisinize güven veren bir görünüm ve profesyonel bir imaj katacağından emin olabilirsiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et