Ofisinize Prestij Katar...

Ahşap Puflar

Bu Kategoride 2 Ürün Bulundu

Ahşap Puflar

Ahşap puf modelleri ofis içerisinde tercih edebileceğiniz oldukça işlevsel bir ürün olarak öne çıkmaktadır. Ofisinize farklı bir hava katabileceğiniz puf modelleri modern tarzların gölgesinde üretilmekte. Ahşap puflar ile çok daha doğal bir görüntü oluşturabilirsiniz. Ofisinizin içerisinde doğal ve şık bir ortam oluşsun istiyorsanız tercih edebileceğiniz puf modelleri kesinlikle ahşap materyal kullanılan modellerdir. Yoğun ve baskılı olabilecek iş ortamınızı bu puflar sayesinde çok daha ferah bir ortama dönüştürebilirsiniz. İş hayatınızın işleyişi ve verimi konusunda bu durum oldukça önemli bir yere sahiptir. Çok daha ferah bir ortamda çalışmanız iş veriminizi oldukça arttıracaktır. Bu sayede çok daha hızlı ve aktif bir şekilde iş hayatınıza devam edebilirsiniz. Ofisinizin içerisinde kullandığınız mobilyalar ile oldukça kolay uyum sağlayabilecek ahşap puflar boyut olarak da oldukça kompakt. Bu sayede ofisinizin herhangi bir köşesinde bu puflara yer verebilirsiniz. Alan konusunda sıkıntı yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ahşap Puf Tasarımları

Genel olarak birbirinden çok ayrı tonlara sahip olan birkaç farklı rengin kullanıldığı puf modelleri mevcut olarak bulunmakta. Farklı renklerin oluşturduğu cümbüşün yanında ahşap materyal kullanılarak desteklenen tasarımlar oldukça doğal ve şık bir görünüm sergiliyor. Bu kadar özenle işlenmiş ve tasarlanmış olan ahşap puflar ofisiniz içerisinde tercih edebileceğiniz oldukça işlevsel bir ürün. Boyutu nedeniyle ufak ofisler için de tercih edilebilecek olan puflar küçük dokunuşlar ile büyük farklar yaratmanızı sağlayabilir. Ofisinizin herhangi bir köşesinde bu puflara yer vererek çok daha hoş bir görüntü oluşturabilirsiniz. Ahşap puflar aynı zaman da doğal bir dokunuş arayanlar için birinci seçenek olarak öne çıkacaktır.

Ahşap Puf Fiyatları

Ahşap puf modelleri olarak çok fazla seçenek bulunmadığından dolayı fiyat farkı da bir o kadar azdır. 1.500 TL’den başlayan fiyatlar 2.000 TL civarlarına kadar yükselmektedir. Ahşap puflar kullanılan ahşap malzemenin kalitesinden dolayı bir miktar pahalı olarak müşterilere sunulmaktadır. Aynı zaman da özenle işlenen ürünler işçilik kalitesi yönünden de üst düzey bir katmanda bulunmaktadır. Ofis içerisinde tercih edebileceğiniz oldukça şık ve kaliteli olan puf tasarımlarına göz atarak sipariş verebilirsiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et