Esenler : 0212 568 40 47  Bayrampaşa : 0212 612 41 74
Esenler CEP : 0535 568 40 47  Bayrampaşa Cep: 0544 612 41 74 
Ofisinize Prestij Katar...

Puflar

Bu Kategoride 4 Ürün Bulundu

Puflar

Puf çok amaçlı kullanımları ile müşterilere evlerinde gerek dekorasyon gerekse rahatlık anlamında kolaylıklar sağlamaktadır. Puf çok amaçlı kullanıldığı gibi eve çok misafir gelmesi durumunda onlara sunulacak fazladan bir oturma yeri olarak da kullanılabilir. Rahatlığınıza düşkün iseniz puflar tam sizin istediğiniz bir üründür. Genellikle yatak odalarında kullanılan bu ürün günümüzde işlevselliği ile evinizin veya ofisinizin her alanında kullanabilirsiniz.

Puflar Neden Tercih Edilmeli?

Puf işlevselliği açısından günlük hayatımızı oldukça kolaylaştırmaktadır. Yatak odasında annelerimizin makyaj masalarının takım haline getirmek için üretilen bu ürün günümüzde salon genç odası gibi yerlerde aperatif bir orta sehpa olarak kullanılmaktadır. Evinizde bir puf var ise neden fazladan masrafa girip bir sehpa alacaksınız ki. Puflar sizi hem ekonomik olarak hem de evinizde alan olarak neredeyse kurtarıcınız gibidir. Evinize çok yakışacak puflar gerek şıklığı gerekse de kullanışlı özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Farklı desenlerde ve modellerde üretilen puflar müşterilere ev almada kararsızlık yaşarlarken yardım eli uzatmaktadır. Her cebe ve zevke uygun olan puf modelleri alıcılara da böyle kolaylıklar sağlamaktadır. İçlerindeki; yumuşak elyaf veya gibi maddeler ile doldurulmuştur ve bu güzel oturaklar genelde dekorasyon amacıyla kullanılır. Bir evin olmazsa olmazları arasında olan, her eve renk ve hava katan puf modelleri pencere kenarlarına konarak sedir olarak da kullanılır. Yatak odalarında kadınların ayna karşısında rahat etmesine sağlayan bu oturaklar ile ayakta veya diz çökerek ayna karşısında zorlanmadan bakımınızı yapabilirsiniz. Puflar alındıktan sonra da kolay temizlenebilmesi ile de yine sizlere kolaylık sağlamaktadır. Ancak pufların temizliği üretilirken kullanılan malzemeye göre değişse de temizleme mantığı aynıdır. Pufları genellikle içinde ağartıcı olmayan deterjanlar ve temizleme beziyle kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Temizlik günümüzde çok önemlidir ve bir ev de sahibinin karakterini ortaya koyar. Temiz evler ve temiz mobilyalar insanın karakterini dışa doğru vurabilmektedir.

Puflar ve Fiyatları

Puflar gerek temizliği gerek de kullanışlı aperatif özellikleriyle insan hayatını kolaylaştırmaktadır. Çeşit çeşit modelleri ve farklı renk tonları ile alıcıya adeta göz kırpmaktadırlar. Puf modelleri sandığınız kadar pahalı olamamakla beraber her eve ve her cebe uygun özellikleri vardır. Sizlerde evinize yeni bir hava katmak istiyorsanız puflar sizin aradığınız eşyalardır.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et