Esenler : 0212 568 40 47  Bayrampaşa : 0212 612 41 74
Esenler CEP : 0535 568 40 47  Bayrampaşa Cep: 0544 612 41 74 
Ofisinize Prestij Katar...

Berjerler

Bu Kategoride 21 Ürün Bulundu

Berjerler

Bire bir sohbet veya kendinize zaman ayırmak için kullanabileceğiniz berjerler aynı zaman da özel müşterileriniz içinde oldukça uygundur. Oldukça ağır ve oturaklı bir yapıya sahip olan berjerler son derece modern dokunuşlar ile şık bir görüntü kazanmaktadır. Lobi içerisinde kullanabileceğiniz bu farklı tarz koltuklar konfor açısından inanılmaz bir performans göstermektedir. Oldukça rahat olan bu koltuklara bir kere oturduğunuzda bir daha kalkmak istemeyeceksiniz. Ayrıca farklı tarz tasarımları sayesinde ekstra bir konfor sunduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak içe doğru genişleyen bir yapıya sahip olan berjerler konfor katsayısı olarak en üst seviyede tutuluyor. Şıklık ve konforu bir arada deneyimlemek isterseniz farklı modeller arasından kendinize en uygun olanını sipariş edebilirsiniz.

Modern Tasarımlı Berjerler

Günümüzde modern tasarımların daha çok tercih edilmeye başlaması ile berjerler de bu akıma dahil oldu diyebiliriz. Tekli ve özel olan bu koltuklar modern tasarımlara oldukça uygun. Özel olarak zaman ayırabileceğiniz bu rahat koltuklar üzerinde istediğiniz konu hakkında çalışabilirsiniz. Aynı zaman da kafa dinlemek için de tercih edebileceğiniz berjerler fazlasıyla konforlu bir yapıya sahip. Özel müşterileriniz için tercih edebileceğiniz modeller arasından isteğinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Bu sayede gösterdiğiniz ilgi ve alakayı daha net bir şekilde vurgulamış olursunuz.

Berjer Fiyatları

Dış görünüş olarak oldukça pahalı görünen berjerler şıklığına ve konforuna kıyasla oldukça uygun fiyatlara müşterilere sunulmaktadır. Eğer alan konusunda bir sıkıntınız yok ise bekleme koltukları yerine çok daha şık tasarımları içeren berjerleri tercih edebilirsiniz. Berjerler 1.200 TL gibi fiyatlardan başlayıp 4.000 TL civarlarına kadar yükselebilmekte.

Modern tasarımları kullanarak oldukça şık bir görüntü sunan bu koltuklar oldukça ekonomik fiyatlara müşterilere sunuluyor. Aynı zaman da bir koltuğa kıyasla çok daha konforlu olduğunu söyleyebiliriz. Hem konforlu bir tercih hem de görünüm açısından oldukça şık olan bu koltukları klasik bekleme koltukları yerine tercih edebilirsiniz. Bu sayede ortam içerisine çok daha dikkat çekici bir dokunuş eklemiş olursunuz. Art arda dizilerek aynı renk bütünlüğüne sahip olan berjerler muhteşem bir görüntü sunmanıza aracı olabilir.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et