Esenler : 0212 568 40 47  Bayrampaşa : 0212 612 41 74
Esenler CEP : 0535 568 40 47  Bayrampaşa Cep: 0544 612 41 74 
Ofisinize Prestij Katar...

Üçlü Kanepeler

Bu Kategoride 3 Ürün Bulundu

Üçlü Kanepeler

Üçlü kanepe modelleri birbirine yakın farklı renkleri bir cümbüş haline getirerek oldukça şık ve konforlu tasarımları içerisinde bulundurmaktadır. Ofis içerisinde ve bekleme salonlarınızda tercih edebileceğiniz üçlü kanepeler temizlik konusunda da oldukça kolaylık sunmaktadır. Bu sayede düzenli olarak bakımlarını rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kullanım kolaylığı açısından bu özellik önemli bir yer tutmaktadır. Siz de ofislerinizde üçlü kanepe modellerine yer vererek şık bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Üçlü Kanepe Tasarımları

Üçlü kanepe tasarımları genel itibari ile ikili kanepelere oldukça benzemektedir. Oturma alanını daha uzun tutarak bir kişiye daha oturma alanı açılmıştır. Bu sayede çok daha az yer kaplayarak daha fazla kişiye oturma kapasitesi sağlanabilir. Fakat bu durum aynı zaman da çok daha uzun bir tasarımı zorunlu kıldığından dolayı ufak ofisler için iyi bir tercih olmayabilir. Üçlü kanepeler adları itibari ile üç kişiye oturma şansı verse de oldukça dar bir yapıya sahip olan kompakt tasarımlar bu oturma kapasitesini sağlarken kesinlikle konfor konusunda iyi bir hizmet vermemektedir. Ofis içerisinde daha fazla kişiye oturma şansı sunmak isterken konfor katsayısını düşürmeniz hiç de iyi bir tercih olmayacaktır. Bu durumu göz önünde bulundurarak daha konforlu tasarımları tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz modeli ofisiniz içerisinde duvar diplerine yaslı şekilde kullanarak çok daha geniş ve ferah bir ortam oluşturabilirsiniz. Bu tüyoyu aklınızda bulundurarak tasarımlar arasında tercih yapmanız çok daha mantıklı bir seçimi doğuracaktır. Üçlü kanepeler ofisiniz içerisinde tercih edebileceğiniz oldukça şık ve modern tasarımlara ev sahipliği yapmaktadır.

Bekleme Salonları İçin Kanepeler

Bekleme salonlarınızda konforlu ve şık bir mobilya kullanmak istiyorsanız tercihleriniz arasında kesinlikle üçlü kanepeler olmalı. Oldukça konforlu yapıları ile müşterilerinize üst düzey rahatlık sunarken bir yandan bekleme salonlarınıza oldukça şık bir görüntü katacaktır. Bu sayede müşterilerinize kaliteli hizmet verirken bekleme salonunuzu da çok daha çekici bir hale getirebilirsiniz. Üçlü kanepeler bekleme salonları için oldukça uygun olsa da başka bölümler içerisinde de kullanılabilecek bir yapıya sahiptir. Dilediğiniz alanda istediğiniz renklerle rahatça kullanabileceğiniz bu mobilyalar sizlere konfor ve rahatlık sağlayacaktır.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et