Esenler : 0212 568 40 47  Bayrampaşa : 0212 612 41 74
Esenler CEP : 0535 568 40 47  Bayrampaşa Cep: 0544 612 41 74 
Ofisinize Prestij Katar...

Tekli Kanepeler

Bu Kategoride 2 Ürün Bulundu

Tekli Kanepeler

Kanepeler oldukça konforlu ofis mobilyalarıdır. Teki kanepeler ofis içerisinde bekleme salonlarında ve lobilerde kullanılmaktadır. Modern tasarımlar ile şekillenen kanepeler oldukça konforlu bir yapıya sahiptir. Müşterilerinize sunacağınız kaliteli hizmeti daha iyi bir şekilde vurgulayabilmenizi sağlayan konforlu kanepeler ofisin her yerinde kullanılabilir. Tekli olduklarından dolayı oldukça ufak bir yapıya sahip olan kanepeler kesinlikle hantal değildir. Bu sayede ofisinizin içerisinde istediğiniz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanım kolaylığı açısından oldukça işlevsel olan ürünler ofisinize farklı bir şıklık katarken bir yandan da müşterilere sunacağınız konforu temsil etmektedir. Tekli kanepeler ofisiniz içerisinde tercih etmeniz gereken başlıca ürünler arasında gelmektedir.

Tekli Kanepe Modelleri

Tekli kanepe modelleri metal ayaklıklar ile üretilmektedir. Bu şekilde üretilen tekli kanepeler oldukça sağlam olduğundan dolayı uzun süre boyunca formunu koruyacaktır. Aynı zamanda kaplama malzemesi oldukça kolay temizlenebildiğinden dolayı size zorluk çıkarmayacaktır. Genel olarak tek renk üretilen modeller metal ayaklıklar ile süslenerek çok daha şık bir hale gelmektedir. Sade bir tasarım üzerinde durulan modellerde konfor ön plana çıkmaktadır. Bu sayede müşterilerinize ve misafirlerinize çok daha konforlu bir deneyim yaşatabilirsiniz. Ofisinizi çok daha dolu ve şık gösterecek olan bu kanepeler farklı renk seçenekleri ile renk bütünlüğü konusunda size yardımcı olacaktır. Bu sayede tekli kanepeleri ofisinizin içerisinde bulunan diğer mobilyalar ile uyum halinde kullanabilirsiniz. Aynı zaman da pastel renkler içeren duvarlara sahipseniz yine aynı tonda üretilmiş olan kanepeler sizin için iyi bir tercih olacaktır. Renk bütünlüğü konusunda daha hassas davranarak ofisiniz içerisinde çok daha güzel bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Tekli Kanepe Fiyatları

Modern tasarımların izinde oldukça sadeleşmeye başlayan tekli kanepeler arasında büyük bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Fiyatlar 1.200 TL civarından başlayıp 1.700 TL civarlarında son bulmaktadır. Oldukça uygun fiyatlı olan tekli kanepeler ofis içerisinde kullanabileceğiniz ekonomik ürünlerdir. Düşük bir ücret ile siz de hem şık hemde konforlu olan bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Yeni bir ofis sahibiyseniz hem alandan hem de maddi açıdan tasarruf edecek bir seçim olarak bu koltukları tercih edebilirsiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et