Esenler : 0212 568 40 47  Bayrampaşa : 0212 612 41 74
Esenler CEP : 0535 568 40 47  Bayrampaşa Cep: 0544 612 41 74 
Ofisinize Prestij Katar...

İkili Kanepeler

Bu Kategoride 1 Ürün Bulundu

İkili Kanepeler

İkili kanepe modelleri genel olarak iki farklı parçanın birleşmesinden oluşur. Oldukça sade bir tasarım olan bu modeller genel olarak tercih edilmektedir. İki farklı parça iki farklı renk içerdiğinden dolayı ofis içerisinde bir renk uyumu yakalamak çok daha kolay olacaktır. Bu sade tasarım ile konforu bir araya getiren ikili kanepeler ufak ofisler için ideal bir seçimdir. Geniş bir bekleme salonuna sahip değilseniz kullanacağınız ikili kanepeler ile alandan tasarruf ederek çok daha fazla kişiye oturma şansı sunabilirsiniz. Bu sayede hem alandan hem de ağırladığınız kişi sayısının fazla olmasından yararlanabilirsiniz. Konfor katsayısı bu tarz bekleme koltuklarında oldukça önemli olduğundan dolayı bu duruma ayrıca dikkat etmeyi unutmayın.

Ufak Ofisler İçin İkili Kanepeler

Yeni taşındığınız ufak ofisiniz için kanepe arayışındaysanız kompakt tasarımlı ikili kanepeler tam da size göre. Ofisinizin istediğiniz köşesine sığdırabileceğiniz kanepeler ile konforlu bir tercihin yanında alandan da tasarruf edebilirsiniz. Birkaç tane ikili kanepe kullanarak ufak bir bekleme salonunda çok daha fazla kişiye hizmet verebilirsiniz. Sade tasarımları ve farklı renk seçenekleri ile sizi cezbedecek olan ikili kanepeler ofisleri için üretilmiş oldukça işlevsel bir ürün. Uygun ücretler ödeyerek siz de bu ürünün sahibi olabilir ve ofisiniz içerisinde kullanabilirsiniz. Ofisinize uygun şekilde planlama yaparak tasarımlar arasından şık ve konforlu tercihler yapmayı unutmayın.

İkili Kanepe Tasarımları

İkili kanepe tasarımları genel olarak sırt dayanak bölgesi ve oturma bölgesinin birleşmesinden oluşur. İki farklı parçanın bir araya geldiği noktada farklı renk tercihleri ile farklı tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Yaslanma noktaları farklı ve parça parça seçilerek daha modern tasarımların izinden gidebilir. Bu durum aynı zaman da daha az materyal kullanımı sağlayacağından dolayı fiyatlara da olumlu bir şekilde yansıyacaktır. İkili kanepeler tasarım konusunda çok farklı noktalara değinmese de oldukça işlevsel bir ürün olarak ofislerinizi süsleyebilir. Uygun fiyatlar ile ofisinizin boş kalan kısımlarına çok daha şık bir dokunuş katmak isterseniz ikili kanepeler arasından ihtiyacınıza uygun bir seçim yapabilir ve sipariş verebilirsiniz. Parça kalitesi açısından oldukça dayanıklı olan ürünler uzun süre boyunca size hizmet edecektir.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et