Ofisinize Prestij Katar...

Bekleme Grupları

Bu Kategoride 38 Ürün Bulundu

Bekleme Grupları

Bekleme grupları genel olarak birden fazla kişi için üretilmiştir. Tekli bekleme grupları üretilse de mantıklı bir seçim olmayacağından pek tercih edilmemektedir. Bekleme odalarınız için oldukça farklı tasarımlar mevcuttur. Bu farklı tasarımlar oturma kapasitesi açısından oldukça işlevsel olabilmektedir. Özellikle ufak bir bekleme odasına sahipseniz kullanacağınız bekleme grupları alandan tasarruf edeceğiniz şekilde olmalıdır. Bu şekilde çok daha az yer kullanarak daha fazla kişiye rahat bir koltuk sunabilirsiniz. Müşterilerinize verdiğiniz önem ve ilgi açısından bu durum oldukça önemlidir. Bekleme grupları konusunda tercih yaparken konfor katsayısını olabildiğince yukarda tutmaya çalışmalısınız.

Farklı Bekleme Grubu Tasarımları

Farklı bekleme grubu tasarımları ile oldukça dikkat çekici bir görsel oluşturabilirsiniz. Şık ve dikkat çekici olan bu tasarımlar aynı zaman da oldukça işlevsel. Farklı renklerin uyum halinde kullanılması ile oldukça modern tasarımlar meydana gelmiş. Bekleme grupları en sade tasarımlardan en farklı ve dikkat çekici tasarımlara kadar değişkenlik gösteren bir yapıya sahip. Ufak bir bekleme salonuna sahip olsanız bile modern tasarımları kullanabilirsiniz. Çünkü modern tasarımlar dikkat çekici ve şık olmanın yanında oldukça az yer kaplayarak daha fazla kişiye oturma şansı sunuyorlar.

Bekleme Grupları Fiyatları

Bekleme grupları fiyatları arasında devasa bir uçurum olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bunun nedeni tekli bekleme koltukları ile modüler bekleme koltuklarının aynı kategori içerisinde satılması. Modüler bekleme grupları 10 kişiye kadar oturma kapasitesi sunabiliyor. Bunun nedeni olarak fiyatları da oldukça pahalı. Tekli bekleme grupları 1.000 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilere sunulurken çoklu yani modüler bekleme grupları 30.000 TL gibi çok yüksek rakamlara satılabilmekte. Oldukça pahalı olan bu bekleme koltukları çok fazla kişi kapasitesine sahip olduğu için alandan tasarruf etmek gerektiğinde tercih edilebilir. Aynı zaman da geniş bekleme salonları içerisinde dekor olarak da mükemmel duracaktır. Oldukça şık ve gösterişli olan bu bekleme koltukları farklı renk ve seçenekler ile üretiliyor. Renk konusunda tercih yapmadan önce bekleme salonunuza uyum sağlayacak bir renk seçmeyi unutmayın. Bu sayede görsel bir bütünlük yakalayarak çok daha şık bir ortam oluşturabilirsiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et