Ofisinize Prestij Katar...

bilgi@uzayofismobilya.com

File U Ayak Misafir Koltukları

Bu Kategoride 27 Ürün Bulundu

File U Ayak Misafir Koltukları

File u ayak misafir koltukları, diğer koltuklara nazaran daha farklı bir tasarıma sahip olan koltuk türüdür. File u ayak misafir koltuk çeşidi genellikle; ofis odalarında, büro odalarında, resepsiyon alanlarında, bekleme salonlarında, bankalarda, hastanelerde, devlet kurumlarında, okullarda, otellerde, lobilerde ve evlerde kullanılmaktadır. File u ayak misafir koltuklarını diğer koltuklardan ayıran en büyük özellik; ayak kısmının u harfi şeklinde tasarlanmasıdır. Bu koltuklar diğer koltuklara kıyasla spor bir havaya sahiptir. File u ayak misafir koltuklarında bulunan çeşitli renk, tasarım ve model seçenekleri ile ofisinize hak ettiği değeri verebilirsiniz.

File U Ayak Misafir Koltukları ve Özellikleri

Modern, şık ve spor bir görünüme sahip olan file u ayak misafir koltuk çeşitleri birinci kalite malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Gövde kısmında; sert döküm plastik, kolçak ve ayak kısımlarında; polikarbon, krom, plastik, alüminyum gibi malzemeler ile yapılmaktadır. File u ayak misafir koltukları, az alan kaplamalarına karşıt oldukça işlevseldir. File kısımları ekstra dayanıklı olan bu koltuklar; yırtılma, sökülme, hasar görme, deforme olma gibi risklere karşı korunaklıdır. Kullanılan bu file, kullanıcının belinin yapısına göre şekil almakta ve tam bir kavrama sağlamaktadır. Uzun süreli oturmalarda oluşabilecek; bel, boyun ve omuz ağrılarının önüne geçen bu tasarım ayrıca nefes alınabilir özelliği ile terleme gibi sorunları da ortadan kaldırmaktadır. File u ayak misafir koltukları; aşağı, yukarı, ileri ve geri gibi eğilme hareketlerini yapamasa da bazı modellerinde ayarlanabilir kolçaklar mevcuttur. Kullanıcının isteğine göre yukarı veya aşağı olarak ayarlayabileceği bu kolçaklar ekstra rahatlık sağlamaktadır. File u ayak misafir koltukları, ortopedik ve kullanışlıdır. Bu koltuklar kolay silinebilir özelliği sayesinde nemli bir bez ve eser miktarda deterjan ile kolayca temizlenebilmektedir. File u ayak misafir koltukları da tıpkı diğer koltuklar gibi 24 ay yani 2 yıl boyunca garanti kapsamında tutulmaktadır.

File U Ayak Misafir Koltukları İle Ofisinize Şıklık Katın

Genel olarak ofis ve bürolarda kullanılan bu koltuklar; farklı renk, tasarım ve model seçenekleri ile diğer ofis mobilyalarınız ile uyum sağlayacak ve ofisinize apayrı bir hava katacaktır.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et