Ofisinize Prestij Katar...

bilgi@uzayofismobilya.com

Yönetici Masaları

Bu Kategoride 15 Ürün Bulundu

Yönetici Ofis Masaları

Yönetici masaları şıklığı, konforu ve rahatlığı kullanıcılara sunan, yeniliklere uyum sağlayabilmek için özel olarak tasarlanan ve üretilen masalardır. Yönetici masaları ile ofisinize modernliği yansıtabilir ve imajınızı ofis odanıza direkt olarak aktarabilirsiniz. Yönetici masaları kullanıcıyı memnun etmek için geniş bir kullanım alanına sahiptir. İnce detayları ile gözlerinizi üstünden alamayacağınız yönetici masaları ofisinizin vazgeçilmez mobilyaları arasına girecek.

Yönetici Masalarının Avantajları

Yönetici masaları kullanıcının ferah, rahat ve geniş bir alanda zorlanmadan çalışması için geniş bir kullanım yüzeyine sahiptir. Bilgisayar, dosyalar, ofis materyalleri ve diğer ofis ürünlerini üzerinde kolayca taşıyabilen yönetici masaları yüksek kilolara kadar kaldırma kapasitesine sahiptir. Yönetici masalarının kenar uçları kollara ve bileklere zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Kolay temizlenebilir ve birinci kalite malzemeden üretilen yönetici masaları çizilmelere, deformasyonlara ve darbelere karşı dayanıklı olan melamin ve PWC malzemelerden üretilmektedir. Yönetici masalarının ayak takımları çizilmeye dayanıklı metalden üretilmektedir. Ayrıca bu ayaklar zemine zarar vermemesi için özel olarak tasarlanmıştır. Bazı ofis masaları, köşelerinde etajer mobilya bulundurur. Bu etajerler kullanıcının isteğine göre sağ veya sol tarafa konumlandırılabilir. Yönetici masalarının bazılarında bulunan kesonlar ile kullanıcı eşyalarını, dosyalarını ve diğer ofis araç gereçlerini saklayabilir ve istediği zaman kolayca erişebilir.

Yönetici Masaları ile Farkı Hissedin

İster sade iste şatafatlı bir ofis odası hayal edin. Aklınızdaki tasarıma uygun yönetici masaları ile ofisinizde muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz. Özel olarak tasarlanan ve özel üretim aşamalarından geçen yönetici masaları, üzerinde bulunan ince detaylar ile kullanıcısını mest etmekle kalmaz; misafirlerin ve müşterilerin gözünde olumlu bir imaj çizmenize de katkı sağlar. Yönetici masalarını diğer masalardan ayıran en büyük özellik uzun vadede kullanımlar için uygun olan birinci kalite ahşap, metal gibi malzemelerden üretilmeleridir. Yönetici masaları, yöneticilerin kendilerini değerli hissetmesini sağlar ve çalışma verimini yükseltir. İstenilen renge göre kişiselleştirebileceğiniz yönetici masaları ile ofisinize apayrı bir hava katabilirsiniz. Yönetici masaları tasarlanırken kullanıcının rahat olması ön planda tutulduğundan, kullanıcı bu masayı kullanırken kendini oldukça konforlu hissedecektir.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et