Ofisinize Prestij Katar...

bilgi@uzayofismobilya.com

Personel Masaları

Bu Kategoride 7 Ürün Bulundu

Personel Ofis Masaları

Ofiste bulunan personelin daha rahat bir şekilde çalışması için üretilen personel masaları, farklı renk ve tasarım seçenekleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Personel masaları üretilirken rahatlık, şıklık ve göz alıcılık ön planda tutulmaktadır. Çalışma alanına yeni bir hava katacak bu masalar ile personellerden alınacak verim yukarı çıkacaktır. Doğal ve prestijli yapıları ile ofis ortamına ayrı bir hava katacak personel masaları dayanıklı olmaları ile de uzun süreler boyunca kullanılmaktadır.

Personel Masaları Faydaları

İyi bir ofis ortamı için ofisteki çalışanların verimli ve huzurlu olması gereklidir. Ergonomik ve şık personel masaları ile ofisteki personellerinizin çalıştığı süre boyunca daha rahat bir zaman geçirmesi, kendilerinin özel hissetmesi amaçlanır. Bu sayede personelinizden alacağınız verim yükselir. Personel masaları dayanıklı ve kaliteli ahşap, metal gibi malzemelerden üretilmektedir. Bu malzemeler; masada oluşabilecek deformasyonu ve çiziği önlemekle kalmaz, uzun süreler boyunca kullanım imkânı da sunar. Personel masaları, kolay temizlenebilir yapıları sayesinde zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlarken daha hijyenik bir ortamda çalışmanıza da yarar.

Personel Masalarının Sunduğu Ayrıcalıklar

Personel masaları; personelin hareket kabiliyetinin kısıtlanmaması, daha rahat bir ortama çalışması için diğer masalara nazaran daha büyüktür. Kullanıcının vücut ölçülerine göre değişse dahi iyi bir personel masası, bacakların en az 90 derece açılmasına izin vermelidir. Bu sayede kullanıcıda oluşabilecek sağlık problemlerinin önüne geçilmektedir. Doğru yükseklik ayarına sahip personel masaları, personelin omurga ve sırt kaslarının rahatlamasına, konsantrasyon ve verimliliğinin yükselmesine katkı sağlar. Personel masalarının üzerinde bulunan kablo kanalları ile masanın üzerinde duran bilgisayar, klavye, fare, yazıcı, telefon gibi cihazların kablolarının organize edilmesi sağlanır ve personele daha geniş bir kullanım imkânı sunulur. Personel masaları personelin kendisini özel hissetmesini sağlamak için etkileyici detaylara ve tasarıma sahiptir. Personel masaları ile tümleşik olarak gelebilen, değiştirilebilen şifreleme veya anahtar kilit sistemi bulunduran kesonlar; personelin kişisel eşyalarını, dosyalarını, evraklarını, belgelerini, ofis araç gereçlerini ve diğer ofis materyallerini güvenle muhafaza etmesine ve istediği zaman kolay bir şekilde erişmesine olanak sağlar.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et