Ofisinize Prestij Katar...

bilgi@uzayofismobilya.com

Puf

Bu Kategoride 4 Ürün Bulundu
ÜRÜN FİLTRELE

PUF MODELLERİ İLE DAR ALANLARA RAHAT ÇÖZÜMLER

Puf modelleri, rahatlığın simgesidir. Evlerden iş yerlerine kadar çok çeşitli alanlarda tercih edebileceğiniz puf modelleri, misafirlerinizi ağırlamak veya personellerin dinlemek amacıyla tercih edebilecekleri oturma alanlarıdır. Her tarza hitap eden puf seçenekleri sayesinde en dar alanlarda dahi işlevsel sonuçlara ulaşabilirsiniz.  Daha şık bir iş merkezinin oluşturulması için gereksinim duyduğunuz ofis mobilyalarını bir arada bulacağınız online mağazamızda patchwork kumaşlarla kaplı olan ofis koltuklarından klasik seçimlere kadar aradığınız her türlü stile sahip olabilirsiniz.

Puf Modelleri ile Kimse Of Demesin

Ofisinizde veya bekleme salonunuzda tercih edebileceğiniz puf modelleri, kusursuz bir dinleme ortamı oluşturmak için oldukça avantajlı olacaktır. Misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz bu ofis koltukları, hem kurumsal imajınızı yansıtacak hem de ziyaretçilerinizin rahatlığını sağlayacaktır. Tekli veya çoklu oturum için ideal olan puf seçeneklerinin ayakları tekerlekli olabilir. Bu sayede ihtiyaç duyulan her an yeri değiştirilerek işlevselliğine artı katabilir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan puflar ofislerin mutfaklarından yemek bölümlerine, dinleme odalarından ziyaretçi alanlarına kadar çok çeşitli alanlarda kullanılabilirler. Alçak olmaları sayesinde çocukların da rahatlıkla oturabilecekleri ofis koltukları, yumuşak malzemelerle dolduruldukları için oldukça avantajlıdır. Klasik mobilyalardan modern tarza kadar çok çeşitli stillere eşlik edebilen ofis mobilyaları gamında, tek renkli modellerden çok renkli ofis koltuklarına kadar geniş bir ürün yelpazesi arasından tercihinizi yaparak ofisinizin dekorasyon tarzını güçlendirebilirsiniz.

Alanların çok daha estetik görünmesine yardımcı olan puf modelleri yuvarlak veya dikdörtgen formunda üretilebilir. Modern bir görünüm oluşturmak için tercih edebileceğiniz ofis koltukları, mekanlarda rahatlık hissenin üst seviyeye çıkmasına yardımcı olur. Son trendleri yakalamak ve ofislerinde konforu ön plana çıkarmak isteyenlerin tercihi olan puf koltuklar içerisinde eşyaların yerleştirilebileceği küçük sandıklara da sahip olabilirsiniz. Mobilyaların en önemli tamamlayıcı unsurlarından biri olan ofis mobilyaları sayesinde pufunuzu, kırtasiye malzemelerini yerleştirdiğiniz bir kırtasiye dolabına dahi dönüştürebilirsiniz. Yuvarlak, kare, dikdörtgen ve geniş gibi birbirinden farklı modellere sahip olan puf seçenekleri iş yaşamına hareket katan, modern bir görünüme sahiptir. Sehpa görevi de gören ofis koltukları kaliteli ham maddelerden imal edilerek uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz formlara sahiptir.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et