Ofisinize Prestij Katar...

bilgi@uzayofismobilya.com

Metal Kesonlar

Bu Kategoride 20 Ürün Bulundu

Metal Kesonlar

Ofis, büro, ev gibi ortamlarda kullanılmak üzere satışa sunulan metal kesonlar, depolama sorununuzu çözebilecek, şık ve küçük mobilyalardır. Tekerlekli, tekerleksiz, anahtarlı veya şifreli kilit sistemli, 2 çekmeceli, 3 çekmeceli gibi seçenekleri bulunan metal kesonlar, az alan kaplamalarının yanında geniş çekmece hacimleri ile dosyalarınız, dokümanlarınızı, evraklarınızı, menkul kıymetlerinizi ve diğer kişisel eşyalarınız muhafaza etmeye yaramaktadır. 55-75 santimetre civarı yükseklik, 30-50 santimetre civarı genişlik, 50 santimetre civarı da derinliğe sahip olan metal kesonlar, birinci kalite metal kullanılarak üretilmektedir. Farklı renk, tasarım ve boyutlara sahip olan metal kesonlar ile ofisinize şık ve modern bir görüntü katabilirsiniz. Çağın gerektirdiği yenilikleri üzerlerinde taşıyan bu mobilyalar ile ofisinize ayrı bir hava katacaksınız.

Metal Kesonların Özellikleri

Birinci kalitede metal kullanılarak imal edilen metal kesonlar uzun ömürlü yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Tekerlekli yapısı sayesinde kolayca yer değişikliği yapabileceğiniz metal kesonlar oldukça kullanışlıdır. Üzerlerinde bulunankişiye özel anahtarlı veya şifreli kilit sistemleri ile eşyalarınızı güvenle depolayabilirsiniz. Kullanım süresine, kullanım yoğunluğuna ve kullanım alanına göre iki çekmeceli veya üç çekmeceli olarak üretilen metal kesonlar yeni trendlere uyum sağlamaktadır. Aşınma, yıpranma, darbelere bağlı şekil bozuklukları ve deformasyonlara karşı korumalı olan dayanıklı yapısı; sağlamlığına sağlamlık katmak için özel olarak tasarlanmıştır. Metal kesonlar 24 ay yani 2 yıl boyunca garanti kapsamında korunmaktadır. Metal kesonlarda kullanılan boyalar insan sağlığına zarar vermeyecek antrasit boyalardır. İsteğe göre sağ tarafta veya sol tarafta kullanabileceğiniz metal kesonlar her iki taraf için de kullanılmaya uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Nemli bir bez ve eser miktarda deterjan ile temizliğini sağlayabileceğiniz metal kesonlar çeşitli renk, şekil ve boyut seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Bu kesonlar diğer ofis mobilyalarınız ile birleşerek ofisinize apayrı bir hava katacaktır.

Metal Kesonlar ile Eşyalarınız Güvende

Metal kesonların çekmeceleri merkezi kilit sistemlidir. Size özel anahtar veya şifre ile açabileceğiniz bu çekmece tipleri sayesinde eşyalarınızı, dokümanlarınızı, menkul kıymetlerinizi, dosyalarınızı ve diğer araç gereçlerinizi güvenle muhafaza edebilirsiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et