Ofisinize Prestij Katar...

bilgi@uzayofismobilya.com

Konuşma Kürsüleri

Bu Kategoride 2 Ürün Bulundu

Konuşma Kürsüleri

Toplantılarda, seminerlerde veya sunumlarda kullanılmak üzere, özel olarak tasarlanmış ve ince işçilik ile üretilmiş mobilyalardır. Konuşma kürsüleri genel olarak sade yapıları ile ön plana çıkmaktadır. 70 santimetre genişlik, 55-60 santimetre derinlik ve 115-120 santimetre yüksekliği bulunan bu kürsüler ile toplantılarınız, seminerleriniz ve sunumlarınız keyifli bir hale gelecektir. Konuşma kürsüleri birinci kalite malzemelerden üretilmektedir.

Konuşma Kürsüleri Özellikleri

Konuşma kürsüleri, toplantıda, seminerde veya sunumda bulunan dinleyici ve katılımcılarının dikkatinin dağılmaması için sade ve şık bir tasarıma sahiptir. Ufak detaylar ile modern görünüm elde eden bu kürsüler vücut ölçüsü standart olan insanların kolaylıkla kullanabileceği yapılardadır. Konuşma kürsüleri genel anlamda dayanıklı birinci sınıf suntalem, melamin ve metal profil malzemeden üretilmiştir. Ayak bölümü dayanıklı pingodan üretilen bu kürsüler zeminde oluşabilecek herhangi bir sorunun, deformasyonun veya zararın önüne geçmektedir. Kullanılacak alana göre farklı renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulan konuşma kürsülerinin üstünde çağın getirdiği yenilik ve modernliğin izleri bulunmaktadır. Kullanıcının sunum, konuşma ve seminer esnasında kullanacağı dosyalar, belgeler ve teknolojik aletler için kendiliğinden raflı olan bu kürsüler kullanıcının aradığı özellikleri üzerinde barındırıyor. Hafif nemli bir bez ve eser miktarda deterjan ile kolayca temizliğini yapabileceğiniz kürsüler, isteklerinize cevap verecek özelliklerde tasarlanabilmektedir.

Doğru Konuşma Kürsüsü Seçmek

Konuşma kürsüleri seçerken ortamda kullanılan diğer mobilyaların rengi oldukça önemlidir. Uyumsuz renkler hem konuşmacıların hem de katılımcıların dikkatini dağıtır. Aşırı detaylı işlemeler de aynı şekilde konuşmacı ve katılımcıların dikkatini dağıtan bir diğer unsurdur. Konuşma kürsüleri olabildiğince sade olmalıdır. Konuşma kürsüsünün boyu ne çok yüksek ne de çok alçak olmalıdır. Bu durumlar konuşmacıyı zor durumda bırakabilmektedir. Bu kürsüler; uzun ömürlü olmaları için özel form, dayanıklı ve sağlam malzemelerden üretilmelidir. Konuşma kürsüleri kolay temizlenebilir yapılarının yanında kolay taşınabilir ve hafif olmalıdır. Konuşma kürsülerinin ön yüzeyi, arka yüzeyine göre daha uzun olmalıdır. Böylece konuşmacının kullandığı araç gereçlerin görünmesi ve katılımcılarının dikkatinin dağılması engellenir. Kürsü, kullanıcının hareket kabiliyetini kısıtlamamalı, rahatça hareket etmesine olanak sağlamalıdır.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et