Ofisinize Prestij Katar...

bilgi@uzayofismobilya.com

Ahşap Kesonlar

Bu Kategoride 11 Ürün Bulundu

Ahşap Kesonlar

Çoğunlukla ofis gibi çalışma ortamlarında ve evlerde kullanılmak üzere tasarlanan kesonlar, çekmeceli depolama elemanlarıdır. Tekerlekli, tekerleksiz, anahtarlı veya şifreli kilit sistemli, 2 çekmeceli, 3 çekmeceli, raflı, kapaklı gibi çeşitli seçenekler ile satışa sunulankesonlar, az yer kaplamalarına karşıt geniş iç hacimleri sayesinde oldukça fazla eşyayı, dosyayı, dokümanı ve diğer araç gereçleri muhafaza edebilmektedir. 60-80 santimetre arası yükseklik, 40-80 santimetre arası genişlik, 50 santimetre civarı derinliği bulunan kesonlar, genelde ahşap malzemeden üretilmektedir. Birinci kalite ahşaptan üretilen ahşap kesonlar, farklı renk, tasarım ve şekil seçenekleri ile ofisinize uyum sağlayacaktır.

Ahşap Kesonların Özellikleri

Ahşap kesonlar birinci kalite ahşaptan üretilmektedir. Tekerlekli ayak bölümleri sayesinde kolay bir şekilde yer değişikliği yapabileceğiniz bu kesonlar oldukça kullanışlıdır. Çekmecelerinde bulunan anahtarlı kilit sistemi ile eşyalarınızı güvenle muhafaza etmenize yarayan bu mobilyalar ile depolama alanı hacmini yükseltebilirsiniz. Kullanım sıklığı ve kullanım alanına göre seçebileceğiniz iki çekmeceli, üç çekmeceli, kapaklı veya raflı ahşap kesonlar ile ihtiyaçlarınıza hızlıca cevap alabilirsiniz. Yıpranma, aşınma, deformasyona uğrama ve darbelere karşı dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü olan ahşap kesonların 24 ay garanti süresi vardır. Ahşap kesonlar nemli bir bez ve eser miktarda deterjan ile kolayca temizlenebilir yapıya sahiptir. Ahşap kesonlarda kullanılan boyalar, insan sağlığını olumsuz yönde etkilemeyen kaliteli boyalardır. Ahşap kesonlaristeğe göre sağ veya sol tarafta konumlandırılmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Sayısız renk ve tasarım seçeneği ile diğer ofis mobilyalarınıza uyum sağlayacak ahşap kesonlar, çağın gerektirdiği yenilikleri üzerinde taşımaktadır.

Ahşap Kesonlar ile Personel Verimini Yükseltin

Ahşap kesonlarda bulunan kilit sistemi personelinizin özel hissetmesini sağlar. Ahşap kesonlar genellikle erişimin kolay olduğu yerlere konumlandırılmaktadır. Bu konumlandırma ile personeliniz istediği dosyaya, eşyaya ve dokümana kolayca ulaşabilir. Kesonlarda bulunan tekerlekli ayakların da yardımı ile personel kendi zevkine göre ahşap kesonunuistediği yere yerleştirebilir. Kısacası; ahşap kesonlar başta personeliniz olmak üzere tüm kullanıcıların özel hissetmesini sağlamak için üretilmiş olan depolama elemanlarıdır. Eğer siz de depolama sorununuzu çözmek istiyorsanız sayısız seçeneğe sahip ahşap kesonlara göz atabilirsiniz.

KATEGORİ ÜRÜNLERİ
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et